Online İtibar Yönetimi Ajansı

Sahip olduğunuz markanın internet üzerinde ve dijital platformlarda nasıl tanınmasını istiyorsanız, Online İtibar Yönetimi ile hizmeti ile istediğiniz şekilde tanınmasına yön verebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin en net tanımını tam olarak bu şekilde yapabiliriz.

Firmanızın belli bir ürünü veya herhangi bir projesini, arama motorlarında belirlediğini anahtar kelimelerle, sosyal medyada çıkacak olan reklamlar, fenomen olan kişilerin hesaplarında paylaşacakları gönderilerle ve her türlü yazı ve görsel paylaşımlarda kontrol altına alabilmek, yapılan yanlış veya kötü paylaşımları da yok edebilmek için başvurabileceğiniz bu hizmetle birlikte, kötü içeriklerin her zaman en alt sırada yer almasını, istediğiniz iyi ve yükseltecek içeriklerin de aramalarda her zaman ilk sırada çıkmasını sağlayabileceğiniz bir hizmetle, kaliteli firma izlenimi yaratmanız mümkün olacaktır.

Birçok kişi tarafından da Dijital PR Yönetimi olarak bilinmekte olan bu hizmeti sizlerde alarak, her zamankinden daha net çözümlerle, en iyi izlenimleri yaratabilirsiniz.

Online İtibar Yönetimi Nedir?

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması, her zaman olumlu yönde ilerlememektedir. Firmanızdan hizmet alan ve küçücük bir olumsuzlukla karşılaşan insanların firmanızı kötülemesi, yerden yere vurması alışılacak bir durum değildir.

Genel olarak; kötü izlenim yaratacak paylaşım ve postların yok edilmesi her zaman mümkün olmasa da; Online İtibar Yönetimi sayesinde, bu gibi sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Arama motorları başta olmak üzere; her türlü sosyal medya platformunda kötü sonuçlar bırakacak paylaşımların iyileriyle değiştirilmesi, iyi yönden etkileyecek yazıların, videoların ve görsellerin insanlara sunulmasıyla alakalı olan bir hizmet olan Dijital İtibar Yönetimi Hizmeti, her türlü olumsuz durumu yok etmenize yardımcı olacak unsurları içermektedir.

Markanızın İtibarını En İyiye Taşıyın

Online İtibar Yönetimi Neden Önemli?

  • İlk İzlenimler Önemlidir: Çoğu müşteri, bir satın alma işlemi yapmadan önce bir işletmeyi çevrimiçi olarak araştırır. Olumsuz bir ilk izlenim onları geri çevirerek satış ve gelir kaybına neden olabilir.
  • Güven ve Güvenilirlik: Olumlu bir online itibar, bir işletmenin güvenini ve güvenilirliğini artırabilir. Müşterilerin güvendikleri bir markadan satın alma olasılıkları daha yüksektir.
  • Müşteriyi Elde Tutma: Memnun müşterilerin geri dönme ve bir işletmeyi başkalarına tavsiye etme olasılığı daha yüksektir. Online itibar yönetimi, müşterilerin deneyimlerinden memnun olmalarını ve geri dönme olasılıklarının artmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Marka İmajı: Güçlü bir çevrimiçi itibar, bir markanın imajını geliştirebilir, onu rakiplerinden ayırabilir ve daha fazla müşteri çekebilir.

Kurumsal İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

Firmanız veya markanız için iyi bir Dijital PR yapılmadan önce, hasar kontrol olarak da adlandırabileceğiniz, arama motorlarındaki kötü sonuçların ve sosyal medyadaki olumsuz yorumların toparlanması sağlanmalıdır.

Daha sonraki kısımda ise; her zaman en doğru sonuçların verileceği paylaşımlar ve yazılarla birlikte videolar tasarlanıp, aynı şekilde servis edilmelidir. Özellikle istediğiniz bir proje üzerinden gitmek söz konusu ise; en iyi tanıtımın yapılması her zaman önemlidir. Genel bir düzenleme içinde aynı şekilde; profesyonel Online İtibar Yönetimi Hizmeti almanız gerekmektedir.

İzmir Online İtibar Yönetimi Ajansı ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Online itibar yönetimi, olumsuz içeriği kaldırmakla ilgili değildir, daha ziyade, etkisini en aza indirecek şekilde yönetmek ve yanıt vermekle ilgilidir.

Hayır, Online itibar yönetimi, küçük girişimlerden büyük şirketlere kadar her büyüklükteki işletme için önemlidir.

Online itibar yönetiminin sonuçları, işletmenizin boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir, ancak birkaç ay içinde olumlu değişiklikleri görmeye başlayabilirsiniz.

AdanaAdıyamanAfyonkarahisarAğrıAksaray
AmasyaAnkaraAntalyaArdahanArtvin
AydınBalıkesirBartınBatmanBayburt
BilecikBingölBitlisBoluBurdur
BursaÇanakkaleÇankırıÇorumDenizli
DiyarbakırDüzceEdirneElazığErzincan
ErzurumEskişehirGaziantepGiresunGümüşhane
HakkariHatayIğdırIspartaİstanbul
İzmir KahramanmaraşKarabükKaramanKars
KastamonuKayseriKırıkkaleKırklareliKırşehir
KilisKocaeli KonyaKütahyaMalatya
ManisaMardinMersinMuğlaMuş
NevşehirNiğdeOrduOsmaniyeRize
SakaryaSamsunSiirtSinopSivas
ŞanlıurfaŞırnakTekirdağTokatTrabzon
TunceliUşakVanYalovaYozgat
Zonguldak